XXXI LO na Politechnice Łódzkiej

W jaki sposób media społecznościowe kradną nasz czas? I co kryją w sobie regulaminy korzystania z social mediów? Na te pytania odpowiedź znaleźli uczniowie XXXI Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi, którzy 17 października odwiedzili naszą uczelnię.

Uczniowie klasy maturalnej o profilu geograficzno-językowym wzięli udział w wykładzie dr hab. Grzegorza Szymańskiego, prof. PŁ z Wydziału Organizacji i Zarządzania, odkrywającym tajniki działania social mediów. Przekonali się, na jakiej podstawie media społecznościowe pozyskują informacje o swoich użytkownikach i w jaki sposób można je wykorzystać marketingowo. Zajęcia odbyły się w Centrum Kształcenia Międzynarodowego, które uczestnicy zwiedzili po wykładzie.

Wysłuchali również wystąpienia przedstawiciela ESN EYE dotyczącego wyjazdów zagranicznych, realizowanych na naszej uczelni. Ostatnim punktem programu było zwiedzanie najnowszej inwestycji na kampusie - budynku Alchemium. Magia chemii jutra.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów i nauczycieli do skorzystania z możliwości przyjazdu na Politechnikę Łódzką w ramach akcji Drzwi zawsze otwarte!